Dolar : Alış : 5.7915 / Satış : 5.8020
Euro : Alış : 6.5470 / Satış : 6.5588
reklam-alani-banneri11
HAVA DURUMU
hava durumu

Balikesir37°CSıcak

Son Dakika Haberleri

Üyelik İşlemleri Yeni Üyelik / Giriş Yap

reklam970

Bülent Tezcan provakosyonu

Ana Sayfa » Yazar » Bülent Tezcan provakosyonu
30 Ekim 2016

CHP Genel Başkan Yardımcısı Sayın Bülent Tezcan’a, bir restorantda yemek yerken silahla ayağından vuran şahıs,ülkücü kimliğiyle tanınan  bir ‘’meczup’’ çıkmış. Suçlaması ve kurşun sıkmasının nedeni de Sayın Tezcan’ın  terörist PKK ve onun siyasi uzantılarına destek vermesini göstermiş. Benzer bir eylem de, bir şehit cenazesinde, Sayın Kemal Kılçtaroğlu’na karşı yapılmıştı. Vurulmamış, ancak ayaklarının dibine kurşun sıkmışlardı. Güya; o şehitlerin sorumlusu CHP imiş.  Aman dikkat.!Her an için, değişik versiyonları, Cumhuriyet Halk Partisi’nin yönetici ve üyelerine yapılabilir.

Bize göre, yapılmak istenen şu ;

MHP Genel Merkez yöneticilerinin, tabanlarıyla ilişkisi büyük oranda koptu. Örgütün belki % 80’i, Bahçeli ve ekibinden farklı düşünüyor. Onun içindir ki; kongre yapmıyorlar,kongre  isteyenleri partiden atıyorlar. Tek kurtuluş yolları var ; iktidarın peşinden koşmak. Başkanlık ve yeni anayasa yapılması  dahil, her konuda Akepe’ye destek vermek durumunda kaldılar.

Ancak; gördükleri bir gerçek de varki; MHP’nin tabanı, üst yöneticileri gibi düşünmüyorlar.Örgütün çoğunluğu, başkanlık konusunda, yeni anayasa yazılımı konusunda farkı görüşe sahip. İşte bu noktada provakosyonlar devreye giriyor. Açıkca söylüyoruz ki, burada yapılmak istenen, CHP ile MHP tabanının arasını bozup, bir çatışma ortamı yaratılmak isteniyor. Silahlı eylemleri yapan ve güya ‘’ülkücü’’ geçinen bu tetikçiler de, tam birer profesyonel eylemciler. İpler başkalarının elinde.

Gayet serinkanlı olunmalı ve bu tuzağa düşülmemeli diyor, Sayın Bülent Tezcan’ a tekrar geçmiş olsun dileklerimizi sunuyoruz.

Paylaş...Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on LinkedIn0Share on VKShare on Tumblr0Print this pageEmail this to someone
İlgili Terimler :

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz